392318-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup i dostawa wyposażenia medycznego na potrzeby: Pracowni Diagnostyki Medycznej. Pracowni Tomografii Komputerowej oraz Pracowni Rentgenodiagnostyki dla SP ZOZ w Kolbuszowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa wyposażenia medycznego na potrzeby: Pracowni Diagnostyki Medycznej. Pracowni Tomografii Komputerowej oraz Pracowni Rentgenodiagnostyki dla SP ZOZ w Kolbuszowej
BeschreibungZakup i dostawa wyposażenia medycznego na potrzeby: Pracowni Diagnostyki Medycznej. Pracowni Tomografii Komputerowej oraz Pracowni Rentgenodiagnostyki dla SP ZOZ w Kolbuszowej
Vorherige Bekanntmachung149428-2026
Interne KennungEap-2412/6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33167000 OP-Beleuchtung, 38423100 Manometer, 33123200 Elektrokardiografen, 33121500 Elektrokardiogramm, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33182100 Defibrillator, 33169100 Chirurgie-Laser
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1: Urządzenia do resektoskopii
BeschreibungPakiet obejmuje: Optyka URS Ureterorenoskop - 6 szt., Resektoskop 26 FR - 2szt., Resektoskop 28 FR - 2 szt. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11.2 do SWZ. Zamawiający zastrzega konieczność składania ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie. Realizacja i eksploatacja sprzętu medycznego będącego przedmiotu zamówienia nie narusza zasady "nie czyń poważnej szkody" dla żadnej z sześciu dziedzin środowiskowych, zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 - Wykonawca składa oświadczenie w formularzu ofertowym. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia ww. określeń Zamawiający informuje, że zostały one podane wyłącznie w celu określenia wymaganych parametrów jakościowych, jakimi co najmniej winny odpowiadać zamawiane produkty/ usługi. Takie parametry, gwarantowane przez określonych producentów, pozwolą Zamawiającemu na utrzymanie standardów koniecznych do zapewnienia wymaganej jakości wykonywanych badań. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazw handlowych, dopuszcza jednocześnie wszelkie ich odpowiedniki rynkowe, nie gorsze niż wskazane w SWZ. Zwrot "równoważny" oznacza, że Zamawiający dopuszcza produkt lub usługę zbliżone pod względem parametrów technicznych lub jakościowych do produktu lub usługi dostarczanej przez konkretnego wykonawcę, co nie oznacza identyczności z produktem lub usługą wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia, ale posiadanie zbliżonych cech i parametrów funkcjonalnych. Zastosowanie produktów równoważnych nie może pogorszyć jakości osiąganych wyników ani negatywnie wpłynąć na prawidłowe użytkowanie lub funkcjonowanie produktu lub usługi zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę w ofercie produktów/ usług równoważnych jakościowo do produktów/ usług wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że oferowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Rozwiązania równoważne muszą być zgodne w szczególności pod względem: 1) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych), 2) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), 3) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), 4) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, konstrukcje itd.), 5) parametrów bezpieczeństwa użytkowania itp. Przez certyfikaty równoważne Zamawiający rozumie certyfikaty, które są analogiczne co do zakresu z przykładowymi certyfikatami wskazanymi z nazwy dla danej roli, co jest rozumiane jako certyfikaty dotyczące: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli której dotyczy certyfikat; b) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; c) analogicznego poziomu doświadczenia zawodowego wymaganego do otrzymania danego certyfikatu oraz potwierdzony jest egzaminem/ testami, jeśli są wymagane dla uzyskania certyfikacji w danej dziedzinie. Przez normy równoważne Zamawiający rozumie normy, których zakres jest analogiczny co do zakresu norm wskazanych z nazwy dla danej roli, tj. dotyczący: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli, której dotyczy norma; b) analogicznego poziomu bezpieczeństwa wynikającej z roli, której dotyczy norma; c) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; potwierdzone wynikami badań (dotyczy tylko tych ról, dla których spełnienie norm musi być potwierdzone). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamówienie objęte jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Doposażenie Oddziału Urologii Ogólnej i Onkologicznej, bloku operacyjnego oraz jednostek współpracujących w nowoczesny sprzęt medyczny przeznaczony do kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych”, realizowanego przez Zamawiajacego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” projekt KPOD.07.02-IP.10-001/24
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2: Kolumna endoskopowa 4K
BeschreibungPakiet obejmuje: Kolumna endoskopowa 4K - 1 kpl. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11.3 do SWZ. Zamawiający zastrzega konieczność składania ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie. Realizacja i eksploatacja sprzętu medycznego będącego przedmiotu zamówienia nie narusza zasady "nie czyń poważnej szkody" dla żadnej z sześciu dziedzin środowiskowych, zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 - Wykonawca składa oświadczenie w formularzu ofertowym. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia ww. określeń Zamawiający informuje, że zostały one podane wyłącznie w celu określenia wymaganych parametrów jakościowych, jakimi co najmniej winny odpowiadać zamawiane produkty/ usługi. Takie parametry, gwarantowane przez określonych producentów, pozwolą Zamawiającemu na utrzymanie standardów koniecznych do zapewnienia wymaganej jakości wykonywanych badań. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazw handlowych, dopuszcza jednocześnie wszelkie ich odpowiedniki rynkowe, nie gorsze niż wskazane w SWZ. Zwrot "równoważny" oznacza, że Zamawiający dopuszcza produkt lub usługę zbliżone pod względem parametrów technicznych lub jakościowych do produktu lub usługi dostarczanej przez konkretnego wykonawcę, co nie oznacza identyczności z produktem lub usługą wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia, ale posiadanie zbliżonych cech i parametrów funkcjonalnych. Zastosowanie produktów równoważnych nie może pogorszyć jakości osiąganych wyników ani negatywnie wpłynąć na prawidłowe użytkowanie lub funkcjonowanie produktu lub usługi zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę w ofercie produktów/ usług równoważnych jakościowo do produktów/ usług wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że oferowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Rozwiązania równoważne muszą być zgodne w szczególności pod względem: 1) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych), 2) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), 3) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), 4) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, konstrukcje itd.), 5) parametrów bezpieczeństwa użytkowania itp. Przez certyfikaty równoważne Zamawiający rozumie certyfikaty, które są analogiczne co do zakresu z przykładowymi certyfikatami wskazanymi z nazwy dla danej roli, co jest rozumiane jako certyfikaty dotyczące: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli której dotyczy certyfikat; b) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; c) analogicznego poziomu doświadczenia zawodowego wymaganego do otrzymania danego certyfikatu oraz potwierdzony jest egzaminem/ testami, jeśli są wymagane dla uzyskania certyfikacji w danej dziedzinie. Przez normy równoważne Zamawiający rozumie normy, których zakres jest analogiczny co do zakresu norm wskazanych z nazwy dla danej roli, tj. dotyczący: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli, której dotyczy norma; b) analogicznego poziomu bezpieczeństwa wynikającej z roli, której dotyczy norma; c) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; potwierdzone wynikami badań (dotyczy tylko tych ról, dla których spełnienie norm musi być potwierdzone). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamówienie objęte jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Doposażenie Oddziału Urologii Ogólnej i Onkologicznej, bloku operacyjnego oraz jednostek współpracujących w nowoczesny sprzęt medyczny przeznaczony do kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych”, realizowanego przez Zamawiajacego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” projekt KPOD.07.02-IP.10-001/24
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 Lampa operacyjna
BeschreibungPakiet obejmuje: Lampa operacyjna - 1szt. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11.4 do SWZ. Zamawiający zastrzega konieczność składania ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie. Realizacja i eksploatacja sprzętu medycznego będącego przedmiotu zamówienia nie narusza zasady "nie czyń poważnej szkody" dla żadnej z sześciu dziedzin środowiskowych, zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 - Wykonawca składa oświadczenie w formularzu ofertowym. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia ww. określeń Zamawiający informuje, że zostały one podane wyłącznie w celu określenia wymaganych parametrów jakościowych, jakimi co najmniej winny odpowiadać zamawiane produkty/ usługi. Takie parametry, gwarantowane przez określonych producentów, pozwolą Zamawiającemu na utrzymanie standardów koniecznych do zapewnienia wymaganej jakości wykonywanych badań. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazw handlowych, dopuszcza jednocześnie wszelkie ich odpowiedniki rynkowe, nie gorsze niż wskazane w SWZ. Zwrot "równoważny" oznacza, że Zamawiający dopuszcza produkt lub usługę zbliżone pod względem parametrów technicznych lub jakościowych do produktu lub usługi dostarczanej przez konkretnego wykonawcę, co nie oznacza identyczności z produktem lub usługą wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia, ale posiadanie zbliżonych cech i parametrów funkcjonalnych. Zastosowanie produktów równoważnych nie może pogorszyć jakości osiąganych wyników ani negatywnie wpłynąć na prawidłowe użytkowanie lub funkcjonowanie produktu lub usługi zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę w ofercie produktów/ usług równoważnych jakościowo do produktów/ usług wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że oferowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Rozwiązania równoważne muszą być zgodne w szczególności pod względem: 1) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych), 2) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), 3) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), 4) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, konstrukcje itd.), 5) parametrów bezpieczeństwa użytkowania itp. Przez certyfikaty równoważne Zamawiający rozumie certyfikaty, które są analogiczne co do zakresu z przykładowymi certyfikatami wskazanymi z nazwy dla danej roli, co jest rozumiane jako certyfikaty dotyczące: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli której dotyczy certyfikat; b) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; c) analogicznego poziomu doświadczenia zawodowego wymaganego do otrzymania danego certyfikatu oraz potwierdzony jest egzaminem/ testami, jeśli są wymagane dla uzyskania certyfikacji w danej dziedzinie. Przez normy równoważne Zamawiający rozumie normy, których zakres jest analogiczny co do zakresu norm wskazanych z nazwy dla danej roli, tj. dotyczący: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli, której dotyczy norma; b) analogicznego poziomu bezpieczeństwa wynikającej z roli, której dotyczy norma; c) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; potwierdzone wynikami badań (dotyczy tylko tych ról, dla których spełnienie norm musi być potwierdzone). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamówienie objęte jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Doposażenie Oddziału Urologii Ogólnej i Onkologicznej, bloku operacyjnego oraz jednostek współpracujących w nowoczesny sprzęt medyczny przeznaczony do kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych”, realizowanego przez Zamawiajacego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” projekt KPOD.07.02-IP.10-001/24
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung, 33161000 Elektrochirurgieanlage
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4: Drobny sprzęt kardiologiczny
BeschreibungPakiet obejmuje: EKG - 12 kanałów z monitorem - 1szt., Holter EKG - 2 szt., Holter ciśnieniowy - 2 szt. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11.7 do SWZ. Zamawiający zastrzega konieczność składania ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie. Realizacja i eksploatacja sprzętu medycznego będącego przedmiotu zamówienia nie narusza zasady "nie czyń poważnej szkody" dla żadnej z sześciu dziedzin środowiskowych, zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 - Wykonawca składa oświadczenie w formularzu ofertowym. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia ww. określeń Zamawiający informuje, że zostały one podane wyłącznie w celu określenia wymaganych parametrów jakościowych, jakimi co najmniej winny odpowiadać zamawiane produkty/ usługi. Takie parametry, gwarantowane przez określonych producentów, pozwolą Zamawiającemu na utrzymanie standardów koniecznych do zapewnienia wymaganej jakości wykonywanych badań. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazw handlowych, dopuszcza jednocześnie wszelkie ich odpowiedniki rynkowe, nie gorsze niż wskazane w SWZ. Zwrot "równoważny" oznacza, że Zamawiający dopuszcza produkt lub usługę zbliżone pod względem parametrów technicznych lub jakościowych do produktu lub usługi dostarczanej przez konkretnego wykonawcę, co nie oznacza identyczności z produktem lub usługą wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia, ale posiadanie zbliżonych cech i parametrów funkcjonalnych. Zastosowanie produktów równoważnych nie może pogorszyć jakości osiąganych wyników ani negatywnie wpłynąć na prawidłowe użytkowanie lub funkcjonowanie produktu lub usługi zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę w ofercie produktów/ usług równoważnych jakościowo do produktów/ usług wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że oferowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Rozwiązania równoważne muszą być zgodne w szczególności pod względem: 1) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych), 2) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), 3) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), 4) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, konstrukcje itd.), 5) parametrów bezpieczeństwa użytkowania itp. Przez certyfikaty równoważne Zamawiający rozumie certyfikaty, które są analogiczne co do zakresu z przykładowymi certyfikatami wskazanymi z nazwy dla danej roli, co jest rozumiane jako certyfikaty dotyczące: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli której dotyczy certyfikat; b) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; c) analogicznego poziomu doświadczenia zawodowego wymaganego do otrzymania danego certyfikatu oraz potwierdzony jest egzaminem/ testami, jeśli są wymagane dla uzyskania certyfikacji w danej dziedzinie. Przez normy równoważne Zamawiający rozumie normy, których zakres jest analogiczny co do zakresu norm wskazanych z nazwy dla danej roli, tj. dotyczący: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli, której dotyczy norma; b) analogicznego poziomu bezpieczeństwa wynikającej z roli, której dotyczy norma; c) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; potwierdzone wynikami badań (dotyczy tylko tych ról, dla których spełnienie norm musi być potwierdzone). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamówienie objęte jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Doposażenie Oddziału Urologii Ogólnej i Onkologicznej, bloku operacyjnego oraz jednostek współpracujących w nowoczesny sprzęt medyczny przeznaczony do kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych”, realizowanego przez Zamawiajacego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” projekt KPOD.07.02-IP.10-001/24
Interne KennungCzęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 38423100 Manometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33123200 Elektrokardiografen, 33121500 Elektrokardiogramm, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 Urządzenia : Defibrylatory i Kardiomonitory
BeschreibungPakiet obejmuje: Defibrylator przenośny na wózku - 2 szt., Defibrylator - 1 szt., Kardiomonitor - 4 szt. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11.8 do SWZ. Zamawiający zastrzega konieczność składania ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie. Realizacja i eksploatacja sprzętu medycznego będącego przedmiotu zamówienia nie narusza zasady "nie czyń poważnej szkody" dla żadnej z sześciu dziedzin środowiskowych, zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 - Wykonawca składa oświadczenie w formularzu ofertowym. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia ww. określeń Zamawiający informuje, że zostały one podane wyłącznie w celu określenia wymaganych parametrów jakościowych, jakimi co najmniej winny odpowiadać zamawiane produkty/ usługi. Takie parametry, gwarantowane przez określonych producentów, pozwolą Zamawiającemu na utrzymanie standardów koniecznych do zapewnienia wymaganej jakości wykonywanych badań. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazw handlowych, dopuszcza jednocześnie wszelkie ich odpowiedniki rynkowe, nie gorsze niż wskazane w SWZ. Zwrot "równoważny" oznacza, że Zamawiający dopuszcza produkt lub usługę zbliżone pod względem parametrów technicznych lub jakościowych do produktu lub usługi dostarczanej przez konkretnego wykonawcę, co nie oznacza identyczności z produktem lub usługą wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia, ale posiadanie zbliżonych cech i parametrów funkcjonalnych. Zastosowanie produktów równoważnych nie może pogorszyć jakości osiąganych wyników ani negatywnie wpłynąć na prawidłowe użytkowanie lub funkcjonowanie produktu lub usługi zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę w ofercie produktów/ usług równoważnych jakościowo do produktów/ usług wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że oferowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Rozwiązania równoważne muszą być zgodne w szczególności pod względem: 1) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych), 2) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), 3) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), 4) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, konstrukcje itd.), 5) parametrów bezpieczeństwa użytkowania itp. Przez certyfikaty równoważne Zamawiający rozumie certyfikaty, które są analogiczne co do zakresu z przykładowymi certyfikatami wskazanymi z nazwy dla danej roli, co jest rozumiane jako certyfikaty dotyczące: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli której dotyczy certyfikat; b) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; c) analogicznego poziomu doświadczenia zawodowego wymaganego do otrzymania danego certyfikatu oraz potwierdzony jest egzaminem/ testami, jeśli są wymagane dla uzyskania certyfikacji w danej dziedzinie. Przez normy równoważne Zamawiający rozumie normy, których zakres jest analogiczny co do zakresu norm wskazanych z nazwy dla danej roli, tj. dotyczący: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli, której dotyczy norma; b) analogicznego poziomu bezpieczeństwa wynikającej z roli, której dotyczy norma; c) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; potwierdzone wynikami badań (dotyczy tylko tych ról, dla których spełnienie norm musi być potwierdzone). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamówienie objęte jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Doposażenie Oddziału Urologii Ogólnej i Onkologicznej, bloku operacyjnego oraz jednostek współpracujących w nowoczesny sprzęt medyczny przeznaczony do kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych”, realizowanego przez Zamawiajacego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” projekt KPOD.07.02-IP.10-001/24
Interne KennungCzęść nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33121500 Elektrokardiogramm, 33182100 Defibrillator, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 Laser thulowy
BeschreibungPakiet obejmuje: Laser thulowy - 1 szt. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11.12 do SWZ. Zamawiający zastrzega konieczność składania ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie. Realizacja i eksploatacja sprzętu medycznego będącego przedmiotu zamówienia nie narusza zasady "nie czyń poważnej szkody" dla żadnej z sześciu dziedzin środowiskowych, zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 - Wykonawca składa oświadczenie w formularzu ofertowym. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia ww. określeń Zamawiający informuje, że zostały one podane wyłącznie w celu określenia wymaganych parametrów jakościowych, jakimi co najmniej winny odpowiadać zamawiane produkty/ usługi. Takie parametry, gwarantowane przez określonych producentów, pozwolą Zamawiającemu na utrzymanie standardów koniecznych do zapewnienia wymaganej jakości wykonywanych badań. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazw handlowych, dopuszcza jednocześnie wszelkie ich odpowiedniki rynkowe, nie gorsze niż wskazane w SWZ. Zwrot "równoważny" oznacza, że Zamawiający dopuszcza produkt lub usługę zbliżone pod względem parametrów technicznych lub jakościowych do produktu lub usługi dostarczanej przez konkretnego wykonawcę, co nie oznacza identyczności z produktem lub usługą wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia, ale posiadanie zbliżonych cech i parametrów funkcjonalnych. Zastosowanie produktów równoważnych nie może pogorszyć jakości osiąganych wyników ani negatywnie wpłynąć na prawidłowe użytkowanie lub funkcjonowanie produktu lub usługi zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę w ofercie produktów/ usług równoważnych jakościowo do produktów/ usług wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że oferowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Rozwiązania równoważne muszą być zgodne w szczególności pod względem: 1) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych), 2) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), 3) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), 4) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, konstrukcje itd.), 5) parametrów bezpieczeństwa użytkowania itp. Przez certyfikaty równoważne Zamawiający rozumie certyfikaty, które są analogiczne co do zakresu z przykładowymi certyfikatami wskazanymi z nazwy dla danej roli, co jest rozumiane jako certyfikaty dotyczące: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli której dotyczy certyfikat; b) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; c) analogicznego poziomu doświadczenia zawodowego wymaganego do otrzymania danego certyfikatu oraz potwierdzony jest egzaminem/ testami, jeśli są wymagane dla uzyskania certyfikacji w danej dziedzinie. Przez normy równoważne Zamawiający rozumie normy, których zakres jest analogiczny co do zakresu norm wskazanych z nazwy dla danej roli, tj. dotyczący: a) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli, której dotyczy norma; b) analogicznego poziomu bezpieczeństwa wynikającej z roli, której dotyczy norma; c) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; potwierdzone wynikami badań (dotyczy tylko tych ról, dla których spełnienie norm musi być potwierdzone). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamówienie objęte jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Doposażenie Oddziału Urologii Ogólnej i Onkologicznej, bloku operacyjnego oraz jednostek współpracujących w nowoczesny sprzęt medyczny przeznaczony do kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych”, realizowanego przez Zamawiajacego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” projekt KPOD.07.02-IP.10-001/24
Interne KennungCzęść nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169100 Chirurgie-Laser