See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leków do apteki szpitalnej
Beschreibung: 3. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną sprzedaż oraz dostawę leków do apteki szpitalnej w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ 1 – albuminy, 2) CZĘŚĆ 2 – import docelowy. 2.Szczegółowy opis poszczególnych CZĘŚCI zamówienia znajduje się w formularzu cenowym – załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 244193-2025
Interne Kennung: SOSA.ZP.3321.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1: albuminy
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 1 zamówienia znajduje się w formularzu cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2: import docelowy
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 2 zamówienia znajduje się w formularzu cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2