392342-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Výstavba domu pro seniory Koryčany včetně demolice stávajícího objektu
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba domu pro seniory Koryčany včetně demolice stávajícího objektu
BeschreibungJedná se o demolici stávajícího objektu pro pečovatelskou službu a navazující realizaci stavby domova pro seniory s kapacitou 22 osob.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKORSEN1