See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów serwerowych, serwerów i wyposażenia sieciowego oraz usługa jego wdrożenia w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd - Cyberbezpieczna Gmina Miejska Kowary"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów serwerowych, serwerów i wyposażenia sieciowego oraz usługa ich wdrożenia, która obejmuje: 1) W ramach obszaru technicznego: a) wdrożenie macierzy dyskowej w architekturze redundantnych komponentów; b) rozbudowa istniejącego system backupu o dwa serwery z oprogramowaniem; c) wdrożenie systemu replikacji; d) wymiana przełączników sieci LAN 10 Gbs obsługujących protokół 802.1x wraz z niezbędnym okablowaniem; e) wdrożenie rozwiązania antyspam, dedykowanego do ochrony poczty e-mail; f) wdrożenie klastra UTM realizującego bezpieczeństwo i inspekcję ruchu na styku Gmina-Internet; g) wdrożenie aktualnego oprogramowania serwerowego; 2) W ramach obszaru kompetencyjnego: a) usługi z zakresu specjalistycznego wdrożenia, b) szkolenia dla pracowników IT. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz obowiązki i wymagania stawiane wykonawcy zawarte są w załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowania w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Vorherige Bekanntmachung: 231911-2025
Interne Kennung: WRM.271.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233140 Direktzugriffspeicher, 31214100 Schalter, 32420000 Netzausrüstung, 48620000 Betriebssysteme, 48820000 Server, 48810000 Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa systemów serwerowych, serwerów i wyposażenia sieciowego oraz usługa jego wdrożenia w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd - Cyberbezpieczna Gmina Miejska Kowary”