392343-2026 - Ergebnis
Polen – Traktoren – Dostawa dwóch ciągników rolniczych, fabrycznie nowych o roku produkcji 2025 lub 2026, wyposażonych w urządzenia do utrzymania dróg
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch ciągników rolniczych, fabrycznie nowych o roku produkcji 2025 lub 2026, wyposażonych w urządzenia do utrzymania dróg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dwa ciągniki rolnicze wraz z następującym wyposażeniem: - kosiarka bijakowa (3 szt.), - wysięgnik uniwersalny z głowicą do koszenia (2 szt.), - pług do odśnieżania (1 szt.), - posypywarka (2 szt.)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa dwóch ciągników rolniczych wraz z następującym wyposażeniem: - kosiarka bijakowa (3 szt.), - wysięgnik uniwersalny z głowicą do koszenia (2 szt.), - pług do odśnieżania (1 szt.), - posypywarka (2 szt.) Ciągniki rolnicze powinny być fabrycznie nowe o roku produkcji 2025 lub 2026, posiadać dokumenty umożliwiające rejestrację i poruszanie się pojazdu po drogach publicznych na terenie Polski. Ciągniki powinny być wyposażone we wszystkie instalacje i urządzenia wymagane dla ciągników rolniczych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20.06.1997r. „Prawo o ruchu drogowym” i Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz ich niezbędnego wyposażenia. Ww. osprzęty powinny być również fabrycznie nowe i nie mogą być prototypami ani zawierać prototypowych rozwiązań. Wymagany okres gwarancji: minimum 12 m-cy na ciągnik, minimum 12 m-cy na osprzęt. Dostarczone ciągniki muszą być wyposażone w następujące dokumenty: - świadectwo homologacji na terenie RP, - deklaracja zgodności z normami UE na osprzęt do ciągnika, - karta gwarancyjna na ciągnik i osprzęt, - instrukcja obsługi ciągnika i osprzętu w języku polskim, - książka serwisowa w języku polskim. Szczegółowy Opis zamówienia określony został w Tomie III SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy