2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische assistentie voor uitgezondenen in het buitenland
Beschreibung: Het ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) is een mogelijke opdracht en offertetraject aan het voorbereiden voor een sociale en andere specifieke dienst (SAS). De daaraan gekoppelde randvoorwaarden in deze marktconsultatie zijn van toepassing. Voordat wij dit doen gaan wij graag in gesprek met de markt. Op deze manier krijgen wij beter inzicht in de aanbieders en mogelijkheden binnen de markt en zorgen wij ervoor dat de opdracht goed passend is. Tegelijk krijgt u vroegtijdig een duidelijk beeld van wat wij willen en wat onze doelen zijn. Zie voor verdere beschrijving het Marktconsultatiedocument. De omvang van de opdracht is een zo goed mogelijke schatting op basis van de huidige inzichten maar blijft aan (grote) schommelingen onderhevig daar het gaat om vaak acute noodgevallen die niet te voorspellen zijn. Aantal medewerkers (incl. partners en kinderen) die momenteel uitgezonden zijn voor het ministerie evenals de medewerkers van de overige ministeries zijn 3477 personen.
Interne Kennung: 201865003.028.001
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) is een mogelijke opdracht en offertetraject aan het voorbereiden voor een sociale en andere specifieke dienst (SAS). De daaraan gekoppelde randvoorwaarden in deze marktconsultatie zijn van toepassing. Voordat wij dit doen gaan wij graag in gesprek met de markt. Op deze manier krijgen wij beter inzicht in de aanbieders en mogelijkheden binnen de markt en zorgen wij ervoor dat de opdracht goed passend is. Tegelijk krijgt u vroegtijdig een duidelijk beeld van wat wij willen en wat onze doelen zijn. Zie voor verdere beschrijving het Marktconsultatiedocument.
Interne Kennung: 1