See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa geodezyjnych urządzeń pomiarowych i oprogramowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa geodezyjnych urządzeń pomiarowych i oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 8 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia. 3. Źródło finansowania: Projekt „Specjalistyczna infrastruktura Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na studiach o kierunku praktycznym: geodezja i kartografia, ekonomia i leśnictwo” nr FELU.07.04-IZ.00-0002/24
Vorherige Bekanntmachung: 137984-2026
Interne Kennung: EZ-p.26.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38295000 Topografische Ausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Terenowy skaner laserowy
Beschreibung: Terenowy skaner laserowy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 38295000 Topografische Ausrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Licencje edukacyjne oprogramowania komputerowego do obsługi danych 3D pozyskanych metodą skaningu laserowego - 15 szt.
Beschreibung: Licencje edukacyjne oprogramowania komputerowego do obsługi danych 3D pozyskanych metodą skaningu laserowego - 15 szt., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Mobilny ręczny skaner laserowy (MLS)
Beschreibung: Mobilny ręczny skaner laserowy (MLS), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ,
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Mobilne skanery laserowe z akcesoriami i oprogramowaniem – 2 szt.
Beschreibung: Mobilne skanery laserowe z akcesoriami i oprogramowaniem – 2 szt., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Zestaw do naziemnego stacjonarnego skanowania laserowego z oprogramowaniem
Beschreibung: Zestaw do naziemnego stacjonarnego skanowania laserowego z oprogramowaniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ,
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Zestaw sprzętu geodezyjnego
Beschreibung: Zestaw sprzętu geodezyjnego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ,
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Oprogramowanie fotogrametryczne do przetwarzania danych - 16 licencji/ stanowisk
Beschreibung: Oprogramowanie fotogrametryczne do przetwarzania danych - 16 licencji/ stanowisk, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 7 do SWZ,
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dron ( bezzałogowy statek powietrzny) typu quadcopter z zespołem kamer RGB i dalmierzem
Beschreibung: Dron ( bezzałogowy statek powietrzny) typu quadcopter z zespołem kamer RGB i dalmierzem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge