39243-2024 - Ergebnis
Niederlande – Schulbücher – Leermiddelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van Leermiddelen aan, en het uitvoeren van diensten voor het Gefaciliteerde Leermiddelenfonds van CSG Willem van Oranje. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2023/1010RN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden
2. Procedure
Procedure
Titel: Leermiddelen
Interne identificatiecode: 2023/1010RN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: