392450-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO NA ROK 2025 – CZ. III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO NA ROK 2025 – CZ. III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego - zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZOZ.DZP.261.33.PN.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 37 – zestaw do im plantacji portów
LosLOT-0002
TitelPAKIET 38 – porty naczyniowe
LosLOT-0003
TitelPAKIET 39 – sprzęt do respiratora
LosLOT-0004
TitelPAKIET 40 – stabilizator
LosLOT-0005
TitelPAKIET 41 - sprzęt do respiratora
LosLOT-0006
TitelPAKIET 42 - woda do inhalacji
LosLOT-0007
TitelPAKIET 43 - system do pomiaru ciśnienia
LosLOT-0008
TitelPAKIET 44 - kaniule
LosLOT-0009
TitelPAKIET 45 - kaniule
LosLOT-0010
TitelPAKIET 46 - czujnik pomiaru ciśnienia metodą krwawą
LosLOT-0011
TitelPAKIET 47 - filtry i czujniki
LosLOT-0012
TitelPAKIET 48 – staplery skórne i urządzenia do usuwania zszywek
LosLOT-0013
TitelPAKIET 49 - bronchofiberoskopy
LosLOT-0014
TitelPAKIET 50 - pompy do cytostatyków
LosLOT-0015
TitelPAKIET 51 - zestaw do punkcji opłucnej
LosLOT-0016
TitelPAKIET 52 – szczotki, chirurgiczne
LosLOT-0017
TitelPAKIET 53 - pojemniki biopsyjne duże
LosLOT-0018
TitelPAKIET 54 - Pojemniki na preparaty his – patologiczne z formaliną