See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.33.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza polegających na wykonywaniu procedur zabiegowych w ramach grup (JGP): 1) Q31 choroby krwotoczne naczyń mózgowych – remodeling naczyń z zastosowaniem stentu 2) Q32 choroby krwotoczne naczyń mózgowych – duży endowaskularny zabieg naprawczy 3) Q33 choroby krwotoczne naczyń mózgowych – średni endowaskularny zabieg naprawczy oraz polegających na wykonywaniu diagnostycznej arteriografii naczyń mózgowych (procedura ICD 88.41)