2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tvorba a vydávání příloh o evropských fondech 7
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vytvoření a zajištění vydávání 12 příloh v 5 regionálních mutacích o přínosech projektů podpořených z fondů EU v deníku s celostátním dosahem, a to ve formě: 1) jedné dvoustrany speciální přílohy tištěného média – placeného celostátního deníku 2) publikování on-line verze článků během daného měsíce na portálu daného média 3) propagace výstupů na Facebooku a Instagramu deníku/redakce. Pro každou mutaci musí být alespoň jeden výstup / post. Obsahem příloh budou: • příběhy projektů, příjemců a žadatelů včetně fotodokumentace, • rozhovor s příjemcem dotace nebo s beneficienty, tj. lidmi využívající přínosů realizovaného projektu, • zviditelnění přínosů podpořených projektů z fondů EU pomocí infografik, grafických prvků a případně i plošné inzerce, • v rámci on-line verze i multimediální obsah (fotografie, případně video a infografiky). Podrobný popis předmětu veřejné zakázky se nachází v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická specifikace. Médium, v němž bude příloha vydávána, musí splňovat požadavky zadavatele stanovené v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ/2023/056/895
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001