See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny odbiór, transport i przetwarzanie odpadów wytwarzanych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i przetwarzanie odpadów wytwarzanych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie.
Vorherige Bekanntmachung: 844513-2025
Interne Kennung: WR.251.2.2025.MBog
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia - 19 01 05*
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i przetworzenie odpadów wytwarzanych w ZUO Sp. z o.o. w Szczecinie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Rodzaj, maksymalna wartość oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały uregulowane w Rozdziale IV SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia - 19 01 06*
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia - 19 01 13*