2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wraz z uruchomieniem lamp ulicznych solarnych w obrębie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bochnia 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wykonanie prac montażowych i uruchomienie lamp solarnych w obrębie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bochnia. Zakres zamówienia obejmuje dostawę i montaż we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach 180 szt lamp solarnych zasilanych przy pomocy paneli PV. Lampy będą montowane w miejscowościach:Baczków, Bogucice,Brzeźnica, Buczyna, Cerekiew, Chełm, Damienice, Dąbrowica, Gierczyce, Gorzków, Łapczyca, Nieszkowice Małe, Nieszkowice Wielkie, Nieprześnia, Ostrów Szlachecki, Pogwizdów, Proszówki, Stradomka, Siedlec, Stanisławice, Wola Nieszkowska, Zawada, Zatoka, Bessów, Grabina, Słomka, Gawłów, Majkowice. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany lokalizacji pomiędzy miejscowościami oraz zlokalizowania lamp w pozostałych miejscowościach Gminy Bochnia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W myśl art.138 pkt 4 Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320) [zwanej dalej także „pzp”]. Szacowana wartość przedmiotowego zamówienia przekracza progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy pzp. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzi się pisemnie w języku polskim.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31521000 Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IFS.271.10.2025