2. Verfahren
Verfahren
Titel: De advisering over en plaatsing van Rasters bij uitbraak van Afrikaanse varkenspest bij Wilde zwijnen
Beschreibung: De dienstverlening betreft het adviseren over, en het plaatsen, inspecteren, repareren en verwijderen van Rasters bij uitbraak van Afrikaanse varkenspest bij Wilde zwijnen. Voor meer details, zie het aanbestedingsdocument. Geraamde waarde: EUR 16.500.000,- exclusief btw. Maximale waarde: EUR 19.800.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: IUC202406182
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231300 Forstverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928220 Zaunteile, 44312000 Zaundraht, 44313100 Drahtgitter
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De dienstverlening betreft het adviseren over, en het plaatsen, inspecteren, repareren en verwijderen van Rasters bij uitbraak van Afrikaanse varkenspest bij Wilde zwijnen. Voor meer details, zie aanbestedingsdocument. Geraamde waarde: EUR 16.500.000,- exclusief btw. Maximale waarde: EUR 19.800.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor een looptijd van twee (2) jaar, met viermaal een optie tot verlenging van maximaal één (1) jaar, eenzijdig uit te oefenen door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden. De totale duur van de Overeenkomst is derhalve maximaal zes (6) jaar, inclusief verlengingsopties.