2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf modulaire woningen opvanglocatie Schapendijk Krabbendijke
Beschreibung: De opdracht betreft het gebruiksklaar opleveren van een opvanglocatie bestaande uit 53 modulaire woningen en 1 modulaire facilitaire ruimte, ten behoeve van de opvanglocatie Schapendijk in Krabbendijke. De levering bestaat in ieder geval, maar niet limitatief, uit de volgende onderdelen: - Het produceren van de modulaire woningen en/of renoveren van gebruikte modulaire woningen; - Het transporteren van de modulaire woningen naar de opvanglocatie; - Het plaatsen van de modulaire woningen op de opvanglocatie, conform plattegrond; - Het gebruiksklaar opleveren van de modulaire woningen en facilitaire ruimte, conform het Bestek. Het betreft het realiseren van 53 modulaire woningen en 1 facilitaire ruimte aan de Schapendijk in Krabbendijke.
Interne Kennung: Z25.037725
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het gebruiksklaar opleveren van een opvanglocatie bestaande uit 53 modulaire woningen en 1 modulaire facilitaire ruimte, ten behoeve van de opvanglocatie Schapendijk in Krabbendijke. De levering bestaat in ieder geval, maar niet limitatief, uit de volgende onderdelen: - Het produceren van de modulaire woningen en/of renoveren van gebruikte modulaire woningen; - Het transporteren van de modulaire woningen naar de opvanglocatie; - Het plaatsen van de modulaire woningen op de opvanglocatie, conform plattegrond; - Het gebruiksklaar opleveren van de modulaire woningen en facilitaire ruimte, conform het Bestek. Het betreft het realiseren van 53 modulaire woningen en 1 modulaire facilitaire ruimte aan de Schapendijk in Krabbendijke.
Interne Kennung: 1