See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ter beschikking stellen van technisch personeel met standplaats te Antwerpen: arbeiders, technicus en tekenaar.
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is het ter beschikking stellen van personeel om taken te vervullen in het Waterbouwkundig Laboratorium te Antwerpen, en op het terrein.
Interne Kennung: WL-WL_2023_07-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79623000 Überlassung von kaufmännischen oder industriellen Arbeitskräften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2x Werklieden, te Antwerpen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung, 71315000 Haustechnik, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71356300 Technische Unterstützung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Technicus ElektroMechanica – Operator Meetinfrastructuur, te Antwerpen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Technisch Tekenaar Inventor, te Antwerpen
Interne Kennung: 3
392695-2026 - Result
Belgium – Supply services of commercial or industrial workers – Ter beschikking stellen van technisch personeel met standplaats te Antwerpen: arbeiders, technicus en tekenaar.
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WL-WL_2023_07-F02__2
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79623000 Supply services of commercial or industrial workers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2x Werklieden, te Antwerpen
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel, 73300000 Design and execution of research and development, 71315000 Building services, 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services, 71356300 Technical support services, 71330000 Miscellaneous engineering services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3