2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuisdiensten en logistiek
Beschreibung: Gem. Zoetermeer heeft voor verhuisdiensten en logistiek een raamovereenkomst met Mondial Movers. Deze overeenkomst bereikt door onvoorziene omstandigheden eerder de maximale contractwaarde. Gem. Zoetermeer wenst de overeenkomst te continueren en de maximale contractwaarde te verhogen met niet meer dan 50% van de oorspronkelijke waarde naar maximaal € 3.303.000,- op basis van artikel 2.163e Aw. Indien belanghebbenden, ondanks bovenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de procedure. Maximaal € 3.303.000,-
Interne Kennung: 2023-004017
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1