392733-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung8/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów
Interne KennungDostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów