See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do pomp typu EHP-3K 125/50 i EHP-3K 200/53 pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do pomp typu EHP-3K 125/50 i EHP-3K 200/53 pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. 2. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 102713-2025
Interne Kennung: 180/HZP/MWI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122100 Flüssigkeitspumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do pomp typu EHP-3K 125/50 i EHP-3K 200/53 pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. 2. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.