2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst grootschalige vervanging openbare verlichting gemeente Smallingerland
Beschreibung: Raamovereenkomst grootschalige vervanging openbare verlichting gemeente Smallingerland Het vervangen van 1.818 lichtmasten en 5.100 armaturen.
Interne Kennung: 2019-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 34928510 Straßenbeleuchtungsmasten, 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vervanging openbare verlichting
Beschreibung: .
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode van 2 jaar, ingaande 1 oktober 2019 en eindigend op 1 oktober 2021. Na deze periode kan de raamovereenkomst door de opdrachtgever optioneel met 2 keer 1 jaar worden verlengd. Indien de opdrachtgever geen gebruik wenst te maken van de optie tot verlenging zal zij dit uiterlijk 3 maanden voor het einde van de reguliere periode van de RAW-raamovereenkomst schriftelijk kenbaar maken aan de opdrachtnemer. Eventuele verlenging vindt altijd plaats onder gelijkblijvende voorwaarden.