392785-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ausrüstung für Physiotherapie – Diagnosticko-terapeutický chodník pro analýzu a terapii chůzového stereotypu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDiagnosticko-terapeutický chodník pro analýzu a terapii chůzového stereotypu
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 kusu dynamického chodníku pro analýzu a terapii poruch chůze v rozsahu této zadávací dokumentace a jejích příloh a včetně kupní smlouvy. Předmětem této veřejné zakázky je rovněž doprava předmětu plnění na místo dodávky, případná montáž a uvedení do plně funkčního stavu.
Interne Kennung29_RÚ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
LosLOT-0002