See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 11 części, zwanych pakietami, z możliwością składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. Każdemu z wykonawców przysługuje możliwość złożenia oferty na dowolną ilość wybranych przez siebie pakietów. Oferta na wybrane i oferowane przez Wykonawcę pakiety musi posiadać pełny asortyment. 3. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-280-1-7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet 11