2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przełączników wraz z wdrożeniem i świadczeniem usługi asysty technicznej na potrzeby zapewnienia komunikacji oraz wysokiej dostępności HA w sieci LAN w celu rozbudowy środowiska Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie Sprzętu typu przełączniki SDN wraz z Gwarancją oraz świadczenie asysty technicznej, w celu rozbudowy środowiska Zamawiającego na potrzeby zapewnienia komunikacji oraz wysokiej dostępności, na którą składa się: 1) zamówienie podstawowe obejmujące: a) dostawę 4 szt. Sprzętu typu A o wymaganiach określonych w Załączniku 1A do TOM III SWZ - OPZ, b) dostawę 4 szt. Sprzętu typu A1 o wymaganiach określonych w Załączniku 1A1 do TOM III SWZ - OPZ, c) dostawę 12 szt. Sprzętu typu A2 o wymaganiach określonych w Załączniku 1A2 do TOM III SWZ - OPZ, d) dostawę 8 szt. Sprzętu typu B o wymaganiach określonych w Załączniku 1B do TOM III SWZ - OPZ, e) dostawę 138 szt. Sprzętu typu C o wymaganiach określonych w Załączniku 1C do TOM III SWZ - OPZ, f) dostawę 18 szt. Sprzętu typu D o wymaganiach określonych w Załączniku 1D do TOM III SWZ - OPZ, g) dostawę 32 szt. Sprzętu typu E o wymaganiach określonych w Załączniku 1E do TOM III SWZ - OPZ, h) dostawę 76 szt. Sprzętu typu F o wymaganiach określonych w Załączniku 1F do TOM III SWZ - OPZ, i) dostawę 6 szt. Sprzętu typu G o wymaganiach określonych w Załączniku 1G do TOM III SWZ - OPZ, j) dostawę 4 szt. Sprzętu typu H o wymaganiach określonych w Załączniku 1H do TOM III SWZ - OPZ, k) dostawę 4 szt. Sprzętu typu H1 o wymaganiach określonych w Załączniku 1H1 do TOM III SWZ - OPZ, l) dostawę 8 szt. Sprzętu typu H2 o wymaganiach określonych w Załączniku 1H2 do TOM III SWZ - OPZ, m) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia podstawowego, na zasadach opisanych w Załączniku 3 „Wdrożenie” do TOM III SWZ - OPZ, n) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na dostarczony w ramach zamówienia podstawowego Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III TOM III SWZ - OPZ, o) świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 400 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V TOM III SWZ - OPZ. 2) zamówienie w ramach opcji obejmujące: a) dostawę maksymalnie 24 szt. Sprzętu typu B o wymaganiach określonych w Załączniku 1B do TOM III SWZ - OPZ, b) dostawę maksymalnie 240 szt. Sprzętu typu C o wymaganiach określonych w Załączniku 1C do TOM III SWZ - OPZ, c) dostawę maksymalnie 24 szt. Sprzętu typu D o wymaganiach określonych w Załączniku 1D do TOM III SWZ - OPZ, d) dostawę maksymalnie 120 szt. Sprzętu typu F o wymaganiach określonych w Załączniku 1F do TOM III SWZ - OPZ, e) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia z opcji, na zasadach opisanych w Załączniku 3 „Wdrożenie” do TOM III SWZ - OPZ, f) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na Sprzęt dostarczony w ramach opcji, na zasadach opisanych w Rozdziale III TOM III SWZ - OPZ g) świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 800 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V TOM III SWZ - OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 470417-2025
Interne Kennung: PN/53/25/INHB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje opcję. 2. Opcja obejmuje a) dostawę maksymalnie 24 szt. Sprzętu typu B o wymaganiach określonych w Załączniku 1B do TOM III SWZ - OPZ, b) dostawę maksymalnie 240 szt. Sprzętu typu C o wymaganiach określonych w Załączniku 1C do TOM III SWZ - OPZ, c) dostawę maksymalnie 24 szt. Sprzętu typu D o wymaganiach określonych w Załączniku 1D do TOM III SWZ - OPZ, d) dostawę maksymalnie 120 szt. Sprzętu typu F o wymaganiach określonych w Załączniku 1F do TOM III SWZ - OPZ, e) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia z opcji, na zasadach opisanych w Załączniku 3 „Wdrożenie” do TOM III SWZ - OPZ, f) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na Sprzęt dostarczony w ramach opcji, na zasadach opisanych w Rozdziale III TOM III SWZ - OPZ g) świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 800 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V TOM III SWZ - OPZ. 3. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ