2. Verfahren
Verfahren
Titel: De renovatie en uitbreiding van 2 bestaande appartementsgebouwen (12 en 18 appartementen worden verbouwd/uitgebreid naar respectievelijk 14 en 21 appartementen), inclusief bijhorende omgevingsaanleg
Beschreibung: De renovatie en uitbreiding van 2 bestaande appartementsgebouwen (12 en 18 appartementen worden verbouwd/uitgebreid naar respectievelijk 14 en 21 appartementen), inclusief bijhorende omgevingsaanleg.
Interne Kennung: 2018/0500/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2018/0500/01 - 1
Beschreibung: de renovatie en uitbreiding van 2 bestaande appartementsgebouwen (12 en 18 appartementen worden verbouwd/uitgebreid naar respectievelijk 14 en 21 appartementen), inclusief bijhorende omgevingsaanleg.
Interne Kennung: 1