2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení stravovacího provozu II
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je pořízení souboru použité gastrotechnologie a vybavení pro distribuční centrum stravy a výdejny jídla v rozsahu a kvalitě odpovídající uvedené v dalších přílohách zadávací dokumentace. Cílem nákupu je zajištění plně funkčních komponentů logistického řetězce přípravy a distribuce stravy, které jsou kompatibilní se stávajícími procesy a prostorovým uspořádáním stravovacího provozu zadavatele. Zadavatel připouští plnění ve formě použitých movitých věcí, které splňují stanovené technické a hygienické parametry kladené na vybavení pro přípravu a distribuci stravy.
Interne Kennung: ÚN 8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel/Kupující si v souladu s § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vyhrazuje právo na jednostrannou změnu (posun) Rozhodného období pro odeslání Výzvy k plnění. • Důvod změny: Tato výhrada je stanovena z důvodu nezbytné koordinace plnění s realizací souvisejících veřejných zakázek v místě plnění. • Rozsah změny: Zadavatel/kupující je oprávněn posunout nejzazší termín pro odeslání Výzvy (tj. 1. 9. 2026) o maximálně 60 kalendářních dnů. Celková délka Rozhodného období se v takovém případě prodlužuje o odpovídající počet dnů. • Způsob uplatnění: Zadavatel/Kupující oznámí využití této výhrady dodavateli písemně prostřednictvím datové schránky nejpozději do 15. 8. 2026. • Dopad na cenu: V důsledku uplatnění této výhrady nedochází k žádné změně jednotkových cen ani jiných finančních podmínek sjednaných ve smlouvě.