2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding CRM Systeem
Beschreibung: Het inrichten en implementeren van een centraal Relatiebeheersysteem waarin alle sectoren en diensten van Gilde Opleidingen op een éénduidige manier de klantgegevens en klantcontacten kunnen vastleggen met betrekking tot Relatiebeheer, Contractonderwijs en Stage (BPV). Bij relaties en stakeholders denken we aan (stage)bedrijven, gemeentes, omliggende scholen, decanen, (toekomstige) studenten, alumni, (oud) medewerkers, vrijwilligers en leveranciers. Het inrichten en implementeren van een sales funnel voor Gilde Bedrijfsopleidingen, t.b.v. het kunnen uitvoeren van alle sales-activiteiten rondom de verkoop en levering van maatwerkopleidingen. Het adviseren van de organisatie over de werk- en beheerprocessen van dit platform. Het zorgen voor adoptie: training en instructie voor de key-users en/of eindgebruikers, o.b.v. het “train-de-trainer” principe. voor ca 50 gebruikers maximaal te besteden bedrag voor 4 jaar is 390.000 Euro Indien het een microsoftdynamics oplossing is en Opdrachtgever levert de licenties dan is het maximale te besteden bedrag voor de eerste 4 jaar 225000 Euro
Interne Kennung: EA-20260601-FvdK-MH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48445000 Softwarepaket für das Kundenbeziehungsmanagement (CRM)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: aanpassingen in het systeem of kleine functionele wijzigingen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EA-20260601-FvdK-MH
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48445000 Customer Relation Management software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EA-20260601-FvdK-MH
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 48445000 Paquetes de software de gestión de relaciones con el consumidor
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EA-20260601-FvdK-MH
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 48445000 Kliendihaldustarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EA-20260601-FvdK-MH
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 48445000 Asiakassuhteiden hoito-ohjelmatuotteet
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EA-20260601-FvdK-MH
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 48445000 Logiciels de gestion de la relation clientèle
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EA-20260601-FvdK-MH
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EA-20260601-FvdK-MH
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48445000 Programski paket za upravljanje odnosima sa strankama
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EA-20260601-FvdK-MH
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48445000 Ryšių su klientais valdymo programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: EA-20260601-FvdK-MH
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 48445000 Klientu pārvaldības programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Interne identificatiecode: EA-20260601-FvdK-MH
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48445000 Software voor elektronisch klantenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EA-20260601-FvdK-MH
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48445000 Pakiety oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 48445000 Pacote de software para gestão da relação com os clientes
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EA-20260601-FvdK-MH
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 48445000 Pachete software de management al relaţiilor cu clienţii
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EA-20260601-FvdK-MH
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48445000 Softvérový balík na riadenie vzťahov so zákazníkmi
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48445000 Programski paket za upravljanje odnosov s strankami
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: EA-20260601-FvdK-MH
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48445000 Programvara för kundhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: