392976-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Versicherungen – WGA ERD Verzekering - Onderwijsstichting MOVARE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWGA ERD Verzekering - Onderwijsstichting MOVARE
BeschreibungOpdrachtgever overweegt om per 1 januari 2026 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2024 1120 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 55.519.065. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premie opgave WGA verzekering.
Interne Kennung1032819
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelWGA ERD Verzekering
Interne Kennung1