392984-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa Oprogramowania do zarządzania podatnościami aplikacji bazodanowych, sieci i API
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Oprogramowania do zarządzania podatnościami aplikacji bazodanowych, sieci i API
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do zarządzania podatnościami aplikacji bazodanowych, sieci i API, wraz z instalacją, uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkoleń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne (dalej – „Projektowane postanowienia umowy”) stanowią załącznik nr 1 oraz nr 2 do SWZ.
Interne KennungBDG-ZZP.082.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania do zarządzania podatnościami aplikacji bazodanowych, sieci i API wraz z instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne (dalej – „Projektowane postanowienia umowy”) stanowią odpowiednio załącznik nr 1 oraz nr 2 do SWZ.