2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerk en Telefonie
Beschreibung: Nidos start onderhavige aanbesteding voor netwerkverbindingen, netwerkbeheer, vaste telefonie en mobiele telefonie om de continuïteit van de dienstverlening de waarborgen en op rechtmatige wijze deze dienstverlening in te kopen. De aanbesteding richt zich op de vervanging van de bestaande dienstverlening. De aanbesteding omvat één (1) perceel waarin netwerkverbindingen, netwerkbeheer, vaste telefonie en mobiele telefonie zijn samengebracht. Nidos beoogt één (1) dienstverleningsovereenkomst aan te gaan voor deze opdracht met één (1) opdrachtnemer. Zie aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding omvat één perceel waarin netwerkverbindingen, netwerkbeheer, vaste telefonie en mobiele telefonie zijn samengebracht. De opdrachten betreffen een dienstverleningsovereenkomst. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de overeenkomst is vier (4) jaar. Daarna kan Nidos de overeenkomst twee keer verlengen met drie (3) jaar en eenmaal verlengen met één (1) jaar (zogenaamde transitieverlenging). Verlengingen vinden plaats onder gelijkblijvende voorwaarden. Nidos behoudt zich het recht voor om werkzaamheden die in het verlengde liggen van of van dezelfde aard zijn als beschreven activiteiten, maar niet expliciet onder de scope en beschrijving van activiteiten zijn genoemd, doch redelijkerwijs als onderdeel overeenkomst kunnen worden beschouwd, door de opdrachtnemer te laten uitvoeren. Hieronder worden bijvoorbeeld de volgende werkzaamheden verstaan. ➢ Het ontsluiten van nieuwe locaties van Nidos. ➢ Het leveren van netwerkinfrastructuur (switches, access points).