393044-2026 - Ergebnis
Polen – Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse – Śruta sojowa minimum 46%
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚruta sojowa minimum 46%
BeschreibungŚruta sojowa poekstrakcyjna Hi-Pro o zawartości białka minimum 46% w ilości 75 ton. Parametry fizyko-chemiczne: • wilgotność maksimum 12,5% • zawartość białka surowego minimum 46,0% • zawartość tłuszczu surowego minimum 1,0% • zawartość włókna surowego maksimum 4,0% Parametry jakościowe: • badanie obecności Salmonelli nieobecna w 25 g Zamawiający wymaga, aby komponenty białkowe, jakim jest śruta sojowa, charakteryzowały się niskim poziomem skażenia beztlenowymi laseczkami przetrwalnikującymi. Wynik badania potwierdzający obecność beztlenowych laseczek przetrwalnikujących w 0,0001 g, które zostanie zlecone przez Zamawiającego będzie skutkował zwrotem zakupionej partii towaru na koszt Sprzedającego. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne
Vorherige Bekanntmachung267627-2026
Interne Kennung84/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚruta sojowa poekstrakcyjna Hi-Pro o zawartości białka minimum 46% w ilości 75 ton