See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy sprzętu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Szczegółowy wykaz sprzętów objętych przedmiotem zamówienia stanowi formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 2. Zamówienie podzielone jest na 124 części.
Vorherige Bekanntmachung: 714724-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 zamówienia
Beschreibung: Sterylizator parowy - Getinge
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 zamówienia
Beschreibung: Sterylizator plazmowy - Johnson&Johnson
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 zamówienia
Beschreibung: Myjnia dezynfektor - Getinge
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 zamówienia
Beschreibung: Sterylizator parowy - PrestigeMedical
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 zamówienia
Beschreibung: Laser operacyjny - Metrum Cryoflex
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 zamówienia
Beschreibung: Pasteryzator/ Analizator mleka - Bank Mleka
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 zamówienia
Beschreibung: Pompy infuzyjne - Hospira
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 zamówienia
Beschreibung: Rejestrator do pomiaru pH - MedicalMeasurement Systems
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 zamówienia
Beschreibung: Systemy ogrzewania pacjenta - Inspiration Healthcare Limited
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 zamówienia
Beschreibung: Aparaty do badania słuchu - MaicoDiagnostic
Los: LOT-0052
Titel: Część 52 zamówienia
Beschreibung: Aparat do badań urodynamicznych - LaborieMedical Technologies
Los: LOT-0053
Titel: Część 53 zamówienia
Beschreibung: Aparat do kriochirurgii - Metrum Cryoflex
Los: LOT-0054
Titel: Część 54 zamówienia
Beschreibung: Aparat do leczenia przepływowego tlenem zakażeń układu oddechowego - Vapotherm
Los: LOT-0055
Titel: Część 55 zamówienia
Beschreibung: Aparat do monitorowania zawartości wodoru w wydychanym powietrzu - BedfontScientific
Los: LOT-0056
Titel: Część 56 zamówienia
Beschreibung: Aparat do resuscytacji noworodków-Fisher &Paykel
Los: LOT-0057
Titel: Część 57 zamówienia
Beschreibung: Aparat do znieczulania - Spacelabs
Los: LOT-0058
Titel: Część 58 zamówienia
Beschreibung: Aparat do znieczulania - Dräger
Los: LOT-0059
Titel: Część 59 zamówienia
Beschreibung: Aparat do znieczulania - Mindray
Los: LOT-0060
Titel: Część 60 zamówienia
Beschreibung: Aparat EKG - Schiller
Los: LOT-0061
Titel: Część 61 zamówienia
Beschreibung: Aparat EKG - M4Medical