See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opieka autorska i usługa serwisowa nad systemem kolejkowym (zwanym dalej Systemem) umożliwiającym zarządzanie ruchem klientów oraz rezerwację wizyt przez sieć Internet w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim wraz z utrzymaniem w infrastrukturze Wykonawcy strony rezerwacyjnej Systemu w lokalizacjach: Katowice, ul. Jagiellońska 25, Bielsko-Biała, ul. Piastowska 40, Częstochowa, ul. Sobieskiego 7. zgod z OPZ
Beschreibung: Opieka autorska i usługa serwisowa nad systemem kolejkowym (zwanym dalej Systemem) umożliwiającym zarządzanie ruchem klientów oraz rezerwację wizyt przez sieć Internet w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim wraz z utrzymaniem w infrastrukturze Wykonawcy strony rezerwacyjnej Systemu w lokalizacjach: Katowice, ul. Jagiellońska 25, Bielsko-Biała, ul. Piastowska 40, Częstochowa, ul. Sobieskiego 7, która obejmować będzie: a) naprawę instalacji i komponentów sprzętowych Systemu; b) zapewnienie prawidłowego funkcjonowania oprogramowania Systemu, rozumianego jako spełnianie przez to oprogramowanie wszystkich funkcjonalności zdefiniowanych przez jego producenta, działanie zgodne z dokumentacją techniczną i instrukcją użytkownika oraz nie wykazywanie błędów uniemożliwiających prawidłową pracę Systemu; c) dostawę nowych wersji lub aktualizacji Systemu, uwzględniających dostosowywanie aplikacji do nowych przepisów prawa i wymogów Zamawiającego, usuwanie wykrytych wad, optymalizację szybkości działania, modyfikację ergonomii; d) aktualizację dokumentacji technicznej i instrukcji użytkownika Systemu wraz z przeszkoleniem (jeśli to będzie konieczne), pracowników Zamawiającego z nowych, istotnych funkcjonalności Systemu; e) rozwiązywanie problemów i konsultacji w formie asysty technicznej; f) pomoc telefoniczną i mailową w dni robocze w godzinach od 7:30 do 15:30. 2. Opieka autorska (bez usług serwisowych) nad Systemem umożliwiającym zarządzanie ruchem klientów oraz rezerwację wizyt przez sieć Internet w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w lokalizacji Katowice ul. Konstantego Damrota 16, która obejmować będzie: a) rozwiązywanie problemów i konsultacji w formie asysty technicznej; b) pomoc telefoniczną i mailową w dni robocze w godzinach od 7:30 do 15:30. 3. W związku z powstałą rozbudową przedmiotowego Systemu o dodatkową lokalizację Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Konstantego Damrota 16, Strony niniejszej Umowy ustalają że: a) Rozbudowę systemu kolejkowego Wykonawca zrealizował na zlecenie firmy Termo Klima MK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna z siedzibą ul. Tartaczna 12, 40-749 Katowice, wpisaną do KRS pod numerem 0000898437, NIP 9542735978, REGON 242852164. b) Rozbudowa systemu kolejkowego, stanowi element umowy nr BA.I.237.83.2022 na wykonanie: „Adaptacji pomieszczeń parteru w budynku ŚUW w Katowicach przy ul. Konstantego Damrota 16 na potrzeby Wydziału Spraw Obywatelskich wraz z wykonaniem instalacji klimatyzacji i zainstalowania windy”, zawartej w dniu 07.11.2022 r. pomiędzy Termo Klima MK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna a ŚUW w Katowicach
Interne Kennung: BA.I.272.105.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa serwisowa oraz opieka autorska nad systemem kolejkowym QMS.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia opieka autorska i usługa serwisowa nad systemem kolejkowym (zwanym dalej Systemem) umożliwiającym zarządzanie ruchem klientów oraz rezerwację wizyt przez sieć Internet w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim wraz z utrzymaniem w infrastrukturze Wykonawcy strony rezerwacyjnej Systemu w lokalizacjach: Katowice, ul. Jagiellońska 25, Bielsko-Biała, ul. Piastowska 40, Częstochowa, ul. Sobieskiego 7 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia do niniejszego zaproszenia (opz).
Interne Kennung: BAI.272.105.2025