2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych oraz specjalistycznego wyposażenia dla IHAR – PIB, Oddział w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych oraz specjalistycznego wyposażenia dla IHAR – PIB, Oddział w Poznaniu
Interne Kennung: 41/ZP/Ra/Po/KPO/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0001