2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrum technického a inovativního vzdělávání ve městě Kyjově
Beschreibung: Zhotovení stavby „Centrum technického a inovativního vzdělávání ve městě Kyjově“ spočívající v provedení rekonstrukce a modernizace stávajících budov a vybudování nové haly autoservisu. Zastupování zadavatele v řízení o užívání stavby a zajištění vydání kolaudačních souhlasů s užíváním stavby a případné zajištění povolení změny stavby před jejím dokončením a zastupování zadavatele v řízení o změně stavby před jejím dokončením.
Interne Kennung: S - JMK 90956/2024 OINV
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.