See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego do poradni urologicznej w ramach projektu „Inwestycje w infrastrukturę, sprzęt i wyposażenie AOS zmierzające do odwracania piramidy świadczeń w SP ZOZ MSWiA w Gdańsku”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa usługi i sprzętu wg poniższego zestawienia: Zadanie nr 1: Aparat do badań uroflowmetrycznych – 1 zestaw. Zadanie nr 2: Ultrasonograf cyfrowy w zestawie z głowicami i oprogramowaniem – 1 zestaw. Zadanie nr 3: Jednostka sterująca z monitorem i stojakiem, videocystoskop giętki – 1 zestaw. Zadanie nr 4: Cystoskop pediatryczny - 2 zestawy, cystoskop 22F - 2 zestawy, cystoskop 22F - 1 zestaw, diatermia - 1 zestaw.
Vorherige Bekanntmachung: 221277-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Aparat do badań uroflowmetrycznych
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Ultrasonograf cyfrowy w zestawie z głowicami i oprogramowaniem
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Jednostka sterująca z monitorem i stojakiem, videocystoskop giętki
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Głowica kamery, cystoskopy pediatryczne, cytoskopy 22F, diatermia