393206-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke – Nový plavecký bazén Písek - dodávka interiérového nábytku a ostatního zařízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNový plavecký bazén Písek - dodávka interiérového nábytku a ostatního zařízení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka interiérového nábytku, zejména šaten, regálů, recepčních pultů, židlí, lehátek atd. tvořícího vybavení novostavby objektu vnitřního bazénu v prostoru sportovně rekreačního komplexu Václavského předměstí ve městě Písek.
Interne KennungMUPI/BAZ/NAB/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143121 Kleiderschränke, 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
5. Los
LosLOT-0001