2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości niezamieszkałych stanowiących własność Gminy Czernichów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości niezamieszkałych stanowiących własność Gminy Czernichów. 2. Zamówienie jest podzielone na dwa zadania (części): 1) Zadanie nr 1: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli położonych na terenie Gminy Czernichów nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy (w tym również nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy) oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); 2) Zadanie nr 2: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych stanowiących własność Gminy Czernichów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ. 4. Szacowana ilość odpadów komunalnych w całym okresie realizacji zamówienia wynosi: 1) Dla zadania nr 1: a) grupa I: 3 176,54 Mg b) grupa II: 824,30 Mg, c) grupa III: 1 612,00 Mg, d) grupa IV: 1 097,09 Mg, e) grupa V: 1,0 Mg. 2) Dla zadania nr 2: a) grupa I: 37,00 Mg, b) grupa II: 250 szt. worków 120 l, c) grupa III: 150 szt. worków 120 l, d) grupa IV: 4,0 Mg, e) grupa V: 1,0 Mg.
Interne Kennung: ZP.271.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych /Pzp/ wyznacza skrócony, względem podstawowego (wynikającego z art. 138 ust. 1 Pzp), termin składania ofert. Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający decyduje się na skrócenie terminu składania ofert ponieważ przewiduje ewentualną konieczność unieważnienia niniejszego postępowania ze względu na ograniczone środki budżetowe na sfinansowanie zamówienia i konieczność ponownego ogłoszenia postępowania, po podjęciu stosownych uchwał Rady Gminy zabezpieczających większe środki. Zamawiający ma podpisaną umowę na świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów do dnia 31.08.2026 r. Jednocześnie charakter i powtarzalność usługi będącej przedmiotem zamówienia, nie powinien stwarzać ewentualnym Wykonawcom trudności w przygotowaniu ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli położonych na terenie Gminy Czernichów nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy (w tym również nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy) oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: 1. Szacowana ilość odpadów komunalnych w całym okresie realizacji zamówienia wynosi (dla zadania nr 1): a) grupa I: 3 176,54 Mg b) grupa II: 824,30 Mg, c) grupa III: 1 612,00 Mg, d) grupa IV: 1 097,09 Mg, e) grupa V: 1,0 Mg. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych stanowiących własność Gminy Czernichów
Beschreibung: 1. Szacowana ilość odpadów komunalnych w całym okresie realizacji zamówienia wynosi (dla zadania nr 2): a) grupa I: 37,00 Mg, b) grupa II: 250 szt. worków 120 l, c) grupa III: 150. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden