393316-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anorganische Grundchemikalien – DNS na dodávky anorganických chemikálií 2026–3031
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na dodávky anorganických chemikálií 2026–3031
BeschreibungZavedení DNS na dodávky kyseliny sírové, kyseliny dusičné, siřičitanu sodného bezvodného, chloru kapalného na období 5 let (2026-2031)
Interne Kennung332 2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení DNS na dodávky kyseliny sírové, kyseliny dusičné, siřičitanu sodného bezvodného, chloru kapalného na období 5 let (2026-2031)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24310000 Anorganische Grundchemikalien
5. Los
LosLOT-0004
TitelKyselina dusičná
BeschreibungDodávka kyseliny dusičné o koncentraci 50% - 70% v max. množství 3000 t/5 let.
Interne KennungKyselina dusičná
Haupteinstufung (cpv): 24411000 Salpetersäure und Salze
LosLOT-0003
TitelSiřičitan sodný bezvodý
BeschreibungDodávky siřičitanu sodného bezvodného v max. množství 950 t/5 let.
Interne KennungSiřičitan sodný bezvodý
Haupteinstufung (cpv): 24313100 Sulfide, Sulfite und Sulfate
LosLOT-0002
TitelChlor kapalný
BeschreibungDodávka kapalného chloru v max. množství 7 500t/5let.
Interne KennungChlor kapalný
Haupteinstufung (cpv): 24311900 Chlor
LosLOT-0001
TitelKyselina sírová
BeschreibungDodávka kyseliny sírové v koncentraci 93 - 96% v max. množství 11 500t/5let.
Interne KennungKyselina sírová
Haupteinstufung (cpv): 24311411 Schwefelsäure