39332-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów. Grupa zabezpieczenia: Żagań, Dobre nad Kwisą, Świętoszów, Bolesławiec, Głogów. 2. Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 oraz w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 3a – 3e do SWZ – odpowiednio do części.
Vorherige Bekanntmachung600948-2024
Interne Kennung97/26/PN/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0003
TitelGZ Dobre n /Kwisą
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów. Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 oraz w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 3a--3e do SWZ- odpowiednio do części
Interne KennungCzęść 2
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych. Szacunkowa wielkość prawa opcji nie przekroczy 50 % zamówienia podstawowego: a) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy. b) Cena jednostkowa prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę. c) Zamawiający złoży oświadczenie (pisemne albo w postaci elektronicznej – opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, pod rygorem nieważności) o skorzystaniu z niej, na co najmniej 7 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego.