See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa następnych sadzeniaków w 2026 roku
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa następnych sadzeniaków w 2026 roku, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 03212100-1 – ziemniaki 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. 1. Zamawiający dokonuje podziału na części. Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 1. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 03212100-1 Krótki opis części zamówienia: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Hermes Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 2. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 03212100-1 Krótki opis części zamówienia: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Hermes Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 3. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 03212100-1 Krótki opis części zamówienia: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Storm Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 4. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 03212100-1 Krótki opis części zamówienia: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany SHC 1010 Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ 2. Zamawiający poniżej przedstawia wymagania dotyczące realizacji poszczególnych ww. Zadań: Nr Zadania Odmiana Kalibraż Ilość Jednostka miary Miejsce dostawy 1. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Hermes - 24,20 Tona Gospodarstwo w Chylicach 2. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Hermes - 23,75 Tona Gospodarstwo w Chylicach 3. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Storm 30-40 2,50 Tona Gospodarstwo w Żelaznej 50-60 2,50 4. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany SHC 1010 30-40 i 40-50 87,50 Tona Gospodarstwo w Żelaznej i Gospodarstwo w Chylicach 50-60 31,25 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdego z zadań zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Hermes - I
Beschreibung: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Hermes - 24,20 Tona Gospodarstwo w Chylicach
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 24,2 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Hermes - II
Beschreibung: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Hermes - 23,75 Tona Gospodarstwo w Chylicach
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 23,75 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Storm
Beschreibung: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Storm 30-40 2,50 50-60 2,50 Tona Gospodarstwo w Żelaznej
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 5 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany SHC 1010
Beschreibung: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany SHC 1010 30-40 i 40-50 50-60 87,50 31,25 Tona Gospodarstwo w Żelaznej i Gospodarstwo w Chylicach
Interne Kennung: Zadanie 4
Menge: 118,75 Tonnen