See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZL – Poradenské činnosti ve Zlínském kraji
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod. Bližší specifikace poradenských činností je dále vymezena v zadávací dokumentaci v kapitole 2 (Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky) a v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky). Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ vnitřně členěna do 10 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Část č. 3: Hledání zaměstnání s využitím PC
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Hledání zaměstnání s využitím PC. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 3
Los: LOT-0004
Titel: Část č. 4: Pracovněprávní minimum
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Pracovněprávní minimum. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 4
Los: LOT-0010
Titel: Část č. 10: Pracovní diagnostika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Pracovní diagnostika. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 10
Los: LOT-0001
Titel: Část č. 1: Sebeprezentace na trhu práce
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Sebeprezentace na trhu práce. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 1
Los: LOT-0008
Titel: Část č. 8: Poradenství k podnikání
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Poradenství k podnikání. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 8
Los: LOT-0002
Titel: Část č. 2: Komunikační dovednosti
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Komunikační dovednosti. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 2
Los: LOT-0005
Titel: Část č. 5: Finanční a občanská gramotnost
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Finanční a občanská gramotnost. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 5
Los: LOT-0009
Titel: Část č. 9: Bilanční diagnostika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Bilanční diagnostika. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 9
Los: LOT-0006
Titel: Část č. 6: Individuální psychologické poradenství
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Individuální psychologické poradenství. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 6
Los: LOT-0007
Titel: Část č. 7: Job club
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Job club. Bližší specifikace poradenské činnosti této části veřejné zakázky je dále vymezena v příloze č. 8 (Specifikace a technické podmínky) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část č. 7