393381-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Modernizacja urządzeń do poboru opłat parkingowych na obszarze SPP w dzielnicy Wilda i os. Św. Łazarz w Poznaniu z wdrożeniem modułu taryfy preferencyjnej oraz usługą serwisu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja urządzeń do poboru opłat parkingowych na obszarze SPP w dzielnicy Wilda i os. Św. Łazarz w Poznaniu z wdrożeniem modułu taryfy preferencyjnej oraz usługą serwisu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na modernizacji urządzeń do poboru opłat parkingowych (automatów parkingowych) na obszarze SPP w dzielnicy Wilda i os. Św. Łazarz w Poznaniu, wdrożeniu modułu umożliwiającego zastosowanie taryfy preferencyjnej za parkowanie przez wskazane grupy użytkowników w parkomatach i systemie nadzorującym pracę parkomatów wraz z usługą serwisu parkomatów typu Strada Evolution 2 przed modernizacją i parkomatów po modernizacji.
Interne KennungDZ.PP.341.50.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami prowadzona jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, za pośrednictwem Platformy eZamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowe informacje dotyczące środków komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami oraz wymagania techniczne dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej zostały określone w SWZ. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa „Regulamin Platformy e-Zamówienia”, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Szczegółowe regulacje dotyczące korespondencji elektronicznej zostały zawarte w SWZ. Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl). O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8, 9 i 10 Ustawy, art. 5k Rozporządzenia Rady UE 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Termin związania ofertą: do dnia 30 września 2025 r.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 38730000 Parkuhren, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na modernizacji urządzeń do poboru opłat parkingowych (automatów parkingowych) na obszarze SPP w dzielnicy Wilda i os. Św. Łazarz w Poznaniu, wdrożeniu modułu umożliwiającego zastosowanie taryfy preferencyjnej za parkowanie przez wskazane grupy użytkowników w parkomatach i systemie nadzorującym pracę parkomatów wraz z usługą serwisu parkomatów typu Strada Evolution 2 przed modernizacją i parkomatów po modernizacji, w zakresie określonym w SWZ. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) modernizację 375 szt. automatów parkingowych Strada Evolution 2 zainstalowanych w Strefie Płatnego Parkowania w Poznaniu na terenie dzielnicy Wilda i osiedla Św. Łazarz, zakładającą wymianę ekranu i klawiatury pojemnościowej na kolorowy ekran z umieszczoną na nim klawiaturą dotykową, wraz z usunięciem modułu gotówkowego w 300 automatach parkingowych, tj. usunięcie stykowych czytników kart płatniczych, usunięcie urządzeń drukujących i pozostawienie zbliżeniowych czytników kart płatniczych wraz z wymianą niezbędnych do sprawnego funkcjonowania urządzeń podzespołów. 2) wdrożenie we wszystkich 375 szt. automatów parkingowych modułu umożliwiającego zastosowanie taryfy preferencyjnej za parkowanie w parkomatach przed i po modernizacji oraz systemie nadzorującym pracę parkomatów przez grupy użytkowników wskazane w uchwale nr XII/197/IX/2024 Rady Miasta Poznania z dnia 3 grudnia 2024 r. 3) obsługę 375 szt. urządzeń do poboru opłat parkingowych przed i po modernizacji w zakresie serwisu, bieżącej eksploatacji, konserwacji, kolekcji monet, w zakresie określonym w SOPZ