2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-260/2025: Zakup ciągnika komunalnego (rolniczego) z osprzętem wraz z dostawą i jego rozładunkiem dla potrzeb Działu Utrzymania Czystości.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup ciągnika komunalnego (rolniczego) z osprzętem wraz z dostawą i jego rozładunkiem dla potrzeb Działu Utrzymania Czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: • Formularz cenowy stanowiący - załącznik nr 5 do SWZ • Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: SVA/4620-260/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43313100 Schneepflüge, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 34223300 Anhänger, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SVA/4620-260/2025 Zakup ciągnika komunalnego (rolniczego) z osprzętem wraz z dostawą i jego rozładunkiem dla potrzeb Działu Utrzymania Czystości.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup ciągnika komunalnego (rolniczego) z osprzętem wraz z dostawą i jego rozładunkiem dla potrzeb Działu Utrzymania Czystości.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43313100 Schneepflüge, 34223300 Anhänger, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6 do Umowy w przypadku wyłączenia z utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (utwardzonych lub zielonych) na kompleksach wojskowych przez Inwestora tj.: 32 WOG Zamość, 34 WOG Rzeszów, 28 WOG Siedlce, 41 BLSZ Dęblin (dalej „Inwestor”). Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia do 100% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6 do Umowy w razie konieczności przyjęcia od Inwestora nowych kompleksów do utrzymania czystości, co będzie skutkowało użyciem zwiększonej ilości Towaru. 2. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji poprzez złożenie Wykonawcy na co najmniej 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia korzystania z opcji, nie później jednak niż przed upływem terminu określonego w § 6 Umowy, pisemnego oświadczenia, które będzie zawierać wykaz sprzętów objętych opcją. 3. Strony zgodnie postanawiają, że prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a nie jego obowiązkiem, co oznacza, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z tego prawa lub skorzystania z niego jedynie w ograniczonym zakresie.