2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszywa o zróżnicowanej frakcji do miejscowości Kopytów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa o zróżnicowanej frakcji do miejscowości Kopytów, w gminie Kodeń na teren kompleksu wojskowego będącego na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach - w ilościach wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami). 2. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/38/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa o zróżnicowanej frakcji do miejscowości Kopytów. 2.Termin wykonania (całkowitej realizacji) przedmiotu Umowy – 90 dni kalendarzowych, licząc od dnia podpisania umowy, przy czym: a) Dostawa obejmująca: 1. Kruszywo naturalne o frakcji 0-16 mm: 3 200 ton, 2. Kruszywo łamane o frakcji 0-31,5 mm: 3 000 ton, 3. Kruszywo łamane o frakcji 31,5-63 mm: 5 000 ton w ciągu 60 dni kalendarzowych, licząc od podpisania niniejszej umowy, zaś b) Dostawa obejmująca: 1. Kruszywo łamane o frakcji 0-31,5 mm: 1 681 ton, 2. Kruszywo łamane o frakcji 31,5-63 mm: 2 940 ton. w ciągu 30 dni kalendarzowych, licząc od dnia upływu terminu dostarczenia towaru objętego dostawą wskazaną w lit. a. 3. Miejsce realizacji umowy (dostawy): Miejsce realizacji umowy: miejscowość Kopytów, gmina Kodeń, woj. Lubelskie. 4. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu. 6. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu - zgodnie z rozdziałem nr X SWZ - Wymagania dotyczące wadium.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu