2. Verfahren
Verfahren
Titel: POŘÍZENÍ VELKOOBJEMOVÉ CISTERNY PRO JSDH ZDICE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka cisternové automobilové stříkačky (dále jen „CAS“) 30/9000/540 – S3VH pro jednotku sboru dobrovolných hasičů města Zdice včetně vybraného příslušenství.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: POŘÍZENÍ VELKOOBJEMOVÉ CISTERNY PRO JSDH ZDICE