2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šoupata typu AS01 DN300 a DN200
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 6 ks rychločinných armatur – šoupátek, typu AS01s pohonem, světlosti DN 200 a DN 300.
Interne Kennung: N006/26/V00008250
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42131120 Absperrschieber
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si vyhrazuje právo v případě, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření Smlouvy, a které budou mít vliv na dodání Předmětu koupě: ▪ změnit termín dodání, zejména z těchto důvodů: ✓ opoždění poddodávek zapříčiněných objektivním nedostatkem vstupních materiálů na trhu – takováto skutečnost musí být prokázána dodavatelem formou písemného potvrzení relevantního poddodavatele. Termín dodání pak bude prodloužen o dobu nezbytně nutnou v návaznosti na prodlení s dodávkou vstupního materiálu. ✓ opoždění poddodávek/dodávek zapříčiněné uváznutím dodávky (mj. „choke points“ - např. Suezský průplav). Takováto skutečnost musí být prokázána dodavatelem formou písemného potvrzení relevantního poddodavatele - dopravce. Termín dodání pak bude prodloužen o dobu nezbytně nutnou v návaznosti na prodlení v dopravě. ✓ zjištění vady materiálu nebo polotovaru při provádění zkoušek v souladu s PKZ (příloha č. 3 této Smlouvy) neslučitelných s pokračováním výroby, aniž by výsledný předmět koupě byl v rozporu s vyhl. 358/2016 Sb., vyhl. 329/2017 Sb., zákonem č.263/2016Sb. a dalšími požadavky této Smlouvy. Takováto skutečnost musí být doložena formou protokolu ze zkoušení. Termín dodání pak bude prodloužen o dobu nezbytně nutnou v návaznosti na prodlení s opakovanou výrobou předmětu koupě. ▪ změnit místo dodání z důvodu nedostatečné kapacity skladovacích prostor Kupujícího, které bude odpovídat charakteru a účelu původního místa dodání. Nové místo dodání se musí nacházet na území České republiky a musí být přiměřeně dostupné z hlediska logistiky a nezpůsobit Kupujícímu nepřiměřené náklady. ▪ opravit zjevné chyby v textu smlouvy - v případě, že nemají vliv na obsah a podstatu smluvního závazku, zejména pravopisné chyby a překlepy, nesprávné odkazy na ustanovení této smlouvě nebo právní předpisy, formální nesrovnalosti v označení smluvních stran, dokumentů nebo příloh. Tyto změny smlouvy představují vyhrazenou změnu závazku a nelze je považovat za podstatné změny závazku ve smyslu ustanovení § 222 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a mohou být provedeny pouze písemným dodatkem k této Smlouvě.