2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v k.ú. Loubí pod Vlhoštěm“
Beschreibung: Zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Loubí pod Vlhoštěm, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí, ve znění pozdějších předpisů. Do obvodu KoPÚ bude zahrnuto celé katastrální území Loubí pod Vlhoštěm (mimo zastavěné území obce), část k.ú. Litice a část k.ú. Dřevčice. Předpokládaná výměra řešeného území je 282 ha.
Interne Kennung: SP8333/2023-541100
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001