See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mundur wyjściowy
Beschreibung: 1. Marynarka damska w kolorze oliwkowozielonym – 250 sztuk 2. Spodnie damskie w kolorze oliwkowozielonym – 250 sztuk 3. Spódnica w kolorze oliwkowozielonym – 200 sztuk 4. Marynarka męska w kolorze oliwkowozielonym - 700 sztuk 5. Spodnie męskie w kolorze oliwkowozielonym – 700 sztuk 6. Marynarka damska w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 30 sztuk 7. Spodnie damskie w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 30 sztuk 8. Spódnica w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 30 sztuk 9. Marynarka męska w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 70 sztuk 10. Spodnie męskie w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 70 sztuk 11. Czapka typu maciejówka w kolorze oliwkowozielonym z wizerunkiem godła – 200 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV SWZ. Dokumentacja techniczno-technologiczna stanowi Załącznik nr 8.
Vorherige Bekanntmachung: 206203-2025
Interne Kennung: HP.270.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung, 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Marynarka damska w kolorze oliwkowozielonym – 250 sztuk — stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 2. Spodnie damskie w kolorze oliwkowozielonym – 250 sztuk — stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 3. Spódnica w kolorze oliwkowozielonym – 200 sztuk — stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 4. Marynarka męska w kolorze oliwkowozielonym - 700 sztuk — stanowi załącznik nr 2 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 5. Spodnie męskie w kolorze oliwkowozielonym – 700 sztuk — stanowi załącznik nr 2 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 6. Marynarka damska w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 30 sztuk — stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 7. Spodnie damskie w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 30 sztuk — stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 8. Spódnica w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 30 sztuk — stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 9. Marynarka męska w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 70 sztuk — stanowi załącznik nr 2 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 10. Spodnie męskie w kolorze oliwkowozielonym, SZYTE NA MIARĘ – 70 sztuk — stanowi załącznik nr 2 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. 11. Czapka typu maciejówka w kolorze oliwkowozielonym z wizerunkiem godła – 200 sztuk — stanowi załącznik nr 9 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV SWZ. Dokumentacja techniczno-technologiczna stanowi Załącznik nr 8.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.