See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych wykorzystywanych przez oddziały szpitala, leki stosowane w ramach programów lekowych oraz chemioterapii (część 1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów leczniczych wykorzystywanych przez oddziały szpitala, leki stosowane w ramach programów lekowych oraz chemioterapii (część 1). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZ.271.56.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 12.11.2026 r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 tenofovirum
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 - Formularz asortymentowo-ilościowo-cenowy, będący integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu produktów w ilości mniejszej niż określona w odpowiednim załączniku do umowy. Minimalna wartość złożonych zamówień wyniesie 50% maksymalnej ceny zamówienia. W przypadku zmniejszenia zamówienia Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Jeżeli nastąpi zmniejszenie liczby świadczeń zdrowotnych, udzielonych z wykorzystaniem produktów w okresie trwania umowy i Zamawiający nie zakupi wszystkich produktów wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy, strony mogą zmienić umowę w ten sposób, że przedłużą czas jej obowiązywania na okres do 12 miesięcy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 entecavirum
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 amifampridinum
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 sildenafilum
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 bosentanum
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 ewolokumab
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 toksyna botulinowa
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 tafamidis
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 tezepelumab
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 riocyguat
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 lorlatynib
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 11
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 pembrolizumab
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 12
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 darbepoetin alfa
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 sotorasib
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 amiwantamab
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 lazertinib
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 binimetinib i enkorafenib
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 serplulimab
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 paclitaxel
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 doxorubicinum
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 gemcytabina
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 oksaliplatyna
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 cemiplimab
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 płyn kardioplegiczny (import docelowy)
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 płyn do przechowywania płuc
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 cefazolina
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 26
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 oksykodon
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 27
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 analog insuliny ludzkiej i różne produkty lecznicze
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 28
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 różne produkty lecznicze
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 leki dożylne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 leki różne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 leki różne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 32
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 leki różne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 leki różne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 leki różne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 leki różne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 leki przeciwbólowe gotowe do użycia
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 37
Haupteinstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 tygecyklina
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 leki trombolityczne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 39
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 płyny osoczozastępcze
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 leki różne
Interne Kennung: DZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 41