2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria
Interne Kennung: ZP/PN/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dyrektywa 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria
Menge: 320 000 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak prawa opcji